Nazywam się Ewa Stolarek (Mikołajek). Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Rehabilitacji Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Od 2004 roku pracuje jako fizjoterapeutka pomagając ludziom początkowo w Warszawie, a aktualnie w Świnoujściu.

Prowadzę prywatny gabinet do którego trafiają pacjenci z bardzo różnymi dolegliwościami. Począwszy od wad postawy ciała u dzieci poprzez bóle kręgosłupa, złamania, uszkodzenia więzadeł, po udary mózgu i inne schorzenia neurologiczne. Taki przekrój dolegliwości wymaga ode mnie ciągłego doszkalania się, tak aby proces usprawniania przebiegał na najwyższym poziomie i zgodnie z najnowszymi trendami w fizjoterapii.

Od kiedy pamiętam uwielbiałam sport. Trenowałam różnego rodzaju sporty walki, bieganie oraz pływanie. Z drugiej strony interesowała mnie również medycyna i chęć niesienia pomocy innym. Dlatego wybór padł na AWF a konkretnie Wydział Rehabilitacji. Nie ukrywam, ciężko było połączyć mnóstwo nauki i zajęć sportowych z praktykami i zajęciami klinicznymi w szpitalach, ale było warto. Uczelnia dała mi możliwość zdobycia bardzo dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Chęć stałego podnoszenia jakości swoich usług oraz poszerzenia swojej wiedzy z dziedziny rehabilitacji i fizjoterapii wiąże się z koniecznością dodatkowego dokształcania.

Ukończone kursy i szkolenia:

Ewa Mikołajek - ZnanyLekarz.pl

Posiadane certyfikaty: